YARDIM & SIKÇA SORULAN SORULAR

DERSPEKTİF HİBRİT

NEDİR?
Derspektif hibrit nedir


NEDEN TERCİH EDİLMELİ?
Derspektif hibrit neden tercih edilmeli


AKILLI TAHTA UYGULAMALARIDerspektif Hibrit uygulamasını kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Öğretmen kayıt işlemi ücretsizdir, öğrencilerin ise kayıt olabilmeleri için kitap kupon koduna ihtiyaçları vardır. Kupon kodu aşağıdaki 2 numaralı cevapta detaylı olarak açıklanmıştır. Uygulamaya web sitemizden www.derspektifhibrit.com veya Derspektif isimli IOS ve Android mobil uygulamalarımızdan kayıt olabilir ve kullanabilirsiniz.

Not: Kayıt kuponları, Derspektif Hibrit Soru Bankalarında bulunmaktadır. Uygulama içerisinde veya uygulamayı yüklerken ek bir ücret ödemezsiniz.


Kayıt kupon kodu kitap kapağınızın iç kısmında sarı çerçeveli alanda gri kazıma alanında bulunmaktadır. Bu gri parlak alanı kazıyarak kupon kodunuza ulaşabilirsiniz. Bu kupon kodu ile derspektif hibrit uygulamamıza öğrenci kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. ​ Kupon kodu zedelenirse veya okunamayan bölgeleri varsa, bu alanın fotoğrafını ekranın sağ alt bölümündeki iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz., incelenip size dönüş yapılacaktır. ​ Eğer kitabınızda kupon kodu yoksa kitabı satın aldığınız bayiden değiştirebilir veya yine bayiden kupon talep edebilirsiniz.

Not: Örnek / tanıtım veya hediye kitaplarımızda kayıt kupon kodu bulunmamaktadır, bu kitaplar ile öğrenci kaydı yapılamamaktadır.


Akıllı tahta uygulamalarını indirebileceğiniz butonlar web sitemizdeki öğretmen sayfalarında "akıllı tahta" başlığında bulunmaktadır. Satışta olan ürünlerimizin her biri için akıllı tahta uygulamalarımız bu ekranda listelenmektedir. Uygulamaların öğretmenler tarafından indirilebilir hale gelebilmesi için 2 kriterden en az birinin sağlanıyor olması gerekmektedir.

Akıllı tahta uygulamalarını indirebilmek için;

a: Derspektif Hibrit ürününü kurum olarak satın aldıysanız ve kurumsal öğretmen hesabına sahipseniz, kurumunuzun sahip olduğu kitapların akıllı tahta uygulamaları otomatik olarak hesabınızda aktif olacaktır.

b: Ürünü bireysel olarak kullanıyorsanız, öğretmen hesabınıza en az 1 adet kitabı olan bir öğrenci hesabı eklemelisiniz. Profil ve ayarlar ekranında "Derspektif Üye Numaranız" bulunmaktadır. Bu numarayı öğrenciniz ile paylaştığınızda, öğrenci sizi ekleyebiliyor. Bu işlem sonrası, öğrencinin sahip olduğu kitabın akıllı tahtası indirilebilir olacaktır. Öğretmen ekleme işleminin tarif videosu sayfanın devamında bulunmaktadır.


Deneme sınavlarımızın cevap anahtarları, uygulamamızda veya web sitemizde bulunmamaktadır. Deneme sınavlarının cevap anahtarlarını sınavı temin ettiğiniz okul / kurs veya bayiden alabilirsiniz. Cevap anahtarları tarafımızdan iletilememektedir.


ÖĞRETMENLER İÇİNKURUMSALA GEÇİŞ


ÖDEV OLUŞTURMA


ÖDEV PDFİ İNDİRME


ÖĞRENCİ TAKİP
ÖĞRENCİLER İÇİNKURUMSALA GEÇİŞ


ÇÖZÜMLERİ İZLEME


AKILLI TESTLER


ÖĞRETMEN EKLEME